• 1
  • 2
  • 3
  • 4

     

Dnia 13. października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Eleganckie stroje uczniów i nauczycieli, kwiaty i życzenia spowodowały, że święto to upłynęło pod znakiem radości i w ciepłej atmosferze. Jednak punktem kulminacyjnym była uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy IV B.  Zawierała ona w sobie wiele elementów humorystycznych m.in. parodię Wiadomości w Dniu Edukacji Narodowej, czy też prezentację typów nauczycieli pracujących w naszej szkole. Nie zabrakło też życzeń w formie pięknych wierszy i piosenek, oraz drobnych upominków. Zwieńczeniem całej uroczystości był mini recital w wykonaniu uczennic klasy VI B – Oli Tabaki i Natalii Szymeckiej, które wykonały utwory francuskiej wokalistki Imany. Odbiór tych wszystkich wrażeń umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klasy IV B.

Agnieszka Semeniuk-Waś

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla