• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Imprezy szkolne

KALENDARZ SZKOLNYCH IMPREZ SPORTOWYCH W GMINIE KORSZE

W ROKU SZKOLNYM  2012-2013

 

Szkoła podstawowa

 

Lp

Nazwa imprezy

Termin

Miejsce

Organizator

Uwagi

1

Mini piłka nożna „szóstki” piłkarskie (dz.i ch.)

27.09.12r.

Korsze

Mał.Miller A.Bańka M.Miller K.Bukiejko, A.Bukiejko

Finał powiatowy

Chł.1.10.2012r.

Kętrzyn MOSIR

2

Mini koszykówka – dz. i ch.

12.11.12r.

Łankiejmy

K.Baten

 

Finały powiatowe

Dz. 15.11.12r.

Chł. 14.11.12r. Wilkowo

3

Mini piłka siatkowa – dz. i ch.

17.04.13r.

Korsze

Mał.Miller A.Bańka M.Miller K.Bukiejko, A.Bukiejko

Bez udziału

Gminy Korsze

4

Mini piłka ręczna – dz. i ch.

15.10.12r.

Garbno

W.Borówko

Z.Więcierzewski

Finały rejonowe

30.10.12r. dz. Reszel

25.10.12r chł. Karolewo

5

 

Tenis stołowy – dz. i ch.

(druż. 3-osob.)

---------------------

----------------

Gminę reprezentuje

Sątoczno

07.11.12r.  drużynowe

Srokowo „Śnieżka”

6

Mini piłka nożna – halowa

dz. i ch. 5+1

30.11.2012r.

Garbno

W.Borówko

Z.Więcierzewski

Finał rejonowy

Dz. 04.12.2012r. Wilkowo

7

Czwórbój LA

7.05.2013r.

Sątoczno

M.Szefer

J.Duryło

Finały powiatowe

9.05.13r. Reszel

8

BIEGI BARTÓW - Barciany

27.04.2013r.

Barciany

M.Kowalewski

Zawody regionalne

9

MAZURSKIE BIEGI ULICZNE- Banie Mazurskie

19/26.05.2013r.

Banie  Mazurskie

UKS

 Banie Mazurskie

Impreza masowa

 

 

Gimnazjum

 

Lp

Nazwa imprezy

Termin

Miejsce

Organizator

Uwagi

1

Piłka nożna –11 osobowa chł.

5.10.12r.

Korsze

Mał.Miller A.Bańka M.Miller K.Bukiejko, A.Bukiejko

Finał powiatowy

10.10.12r.  chł.

MOSiR Kętrzyn

2

Mini piłka nożna 5 piłkarskie

Dz 5+1

09.10.12r.

Korsze

Mał.Miller A.Bańka M.Miller K.Bukiejko, A.Bukiejko

Finał powiatowy

17.10.2012r. Barciany

3

Piłka ręczna –dz.i ch. 

15.11.12r.

Garbno

W.Borówko

Z.Więcierzewski

Finały  rejonowe

20.11.12r. dz. Reszel

19.11.12r. ch. Karolewo

4

Koszykówka –dz.i ch.

11.12.12r.

Korsze

Mał.Miller A.Bańka M.Miller K.Bukiejko, A.Bukiejko

Finały  powiatowe

13.11.12 dz. Srokowo

12.11.12r. ch. MOSiR Kętrzyn

5

Tenis stołowy –dz.i ch.

(druż. 3-osob.)

--------------------

--------------

Gminę reprezentuje

Sątoczno

Finały  powiatowe

07.11.12r.  drużynowe
Srokowo „Śnieżka”

6

Piłka siatkowa – dz.i ch.

19.10.12r.

Łankiejmy

K.Baten

 

Finały  powiatowe
24.10.12r. dz. MOSiR K-yn
23.10.12r. ch. Garbno

7

Piłka nożna –halowa dz.i ch.

18.03.2013r.

Garbno

W.Borówko

Z.Więcierzewski

Tylko w gminie Korsze

8

BIEGI BARTÓW - Barciany

27.04.2013r.

Barciany

M.Kowalewski

Zawody regionalne

 

9

LA –dz.i ch. Mistrzostwa Powiatu la

15.05.2013r.

Reszel

J.Pieniak

Zwycięzcy jadą na finały rejonowe, woj.

10

MAZURSKIE BIEGI ULICZNE- Banie Mazurskie

19/26.05.2013r.

Banie  Mazurskie

UKS

Banie Mazurskie

Impreza masowa

               

 

Kalendarz opracował Andrzej Bukiejko. Skorygowany i dostosowany do potrzeb każdej szkoły przez n-li wf przedstawicieli z każdej szkoły w dniu 12.09.2012r w ZS Korsze.

   Postanowienia końcowe.

  1. Zasady rozgrywania poszczególnych zawodów będą ustalane na miejscu z opiekunami.
  2. Wszystkie imprezy gminne rozpoczynają się o godzinie 9.00,  powiatowe o godzinie 9.00.
  3. Ogólne regulaminy do w/w dyscyplin znajdują się w „KALENDARZU IMPREZ WOJEWÓDZKICH 2012/2013”.
Joomla templates by a4joomla